TANECZNY PRACTIS W GARAŻU
(W nowej części pubu)

to cykliczna impreza integrująca środowisko miłośników tańca w Kielcach – otwarta dla Wszystkich i wspierana przez instruktorów.
Startujemy w najbliższą środę od 20:00 – 23:00

BEZPŁATNA LEKCJA BACHATY O 20:30, (25.04)
zajęcia poprowadzą Klaudia Kundera i Grzegorz Cebulski
Zapraszamy na dużą dawkę energi, śmiechu, ruchu i dobrej zabawy!

Poziom zajęć dostosowany dla wszystkich. Początkujący poznają rytm, podstawowe kroki i przepływ ruchu. Dla osób, które miały już do czynienia z tym tańcem będzie to okazja do przypomnienia fundamentów ruchu wraz z niuansami technicznymi.

Po lekcji będzie można wykorzystać nabyte umiejętności, bawiąc się w rytmach zarówno Zouka, Salsy, Bachaty oraz Kizomby w
Idealnie skomponowanych proporcjach.

——————————————————————————————-

CZYM JEST BACHATA? 😀
Bachata to styl tańca pochodzący z Dominikany, gdzie gorąca krew i ruchy partnera łączą się z gracją i pięknym ruchem partnerki. Bachata jest tańcem bardzo prostym rytmicznie, dzięki czemu świetnie nadaje się dla każdego kto dopiero rozpoczyna swoją przygodę z tańcem! Jest trochę wolniejsza od Salsy, choć nic przy tym nie traci ze swej atrakcyjności.Wprost przeciwnie: charakterystyczne ruchy bioder partnerki i bliskość w tańcu dodają temu stylowi niepowtarzalnego uroku smile

Dodatkowo bachata jest na tyle uniwersalna, że możecie wykorzystać ją na wszelkiego rodzaju imprezach – od wesel, tanecznych eventów, aż do klubowych imprez.

Do zatańczenia!
————————————————————————————-
Uwaga: Uczestnicy imprezy przyjmują do wiadomości, że wstęp na teren imprezy, jest równoznaczny z udzieleniem zgody na nieodpłatne fotografowanie, filmowanie lub dokonywanie innego rodzaju zapisu jego osoby, w związku z imprezą oraz transmitowanie, rozpowszechnianie lub przekazywanie głosu i wizerunku w związku z jakimkolwiek programem przedstawiającym imprezę.